Follow us on Facebook

NEWS
 
Dear Customers!
Between 23rd and 27th of December 2017 Flowershop Katarzynka is closed because of Christmas Holidays. It means, that we do nor realize any orders for that time.
We wish you all Merry Christmas!

Our Customers Feedback

"Potwierdzamy - świetne dekoracje oraz bukiety panny młodej i świadkowej, włącznie z dbałością o takie szczegóły, jak porozrzucane liście na stołach w celu dodania jesiennego kolorytu. Aha, no i wydrążone dynie zamiast flakonów zrobiły absolutną furorę:) Polecamy - Asia i Przemek"

***

"Bardzo dziękuję za przepiękną dekorację sali weselnej w Grodkowicach 29 sierpnia 2015. Śliczne bukiety!"

***

"Wysylalem dzisiaj na Urodziny Mojej Zonie kwiaty do Wieliczki.Dotarly o wskazanej godzinie,bukiet przepiekny!Pelen profesjonalizm,bardzo polecam Katarzynke.Dziekuje.Mariusz z Irlandii.1.09.2015"

***

"Super Bukiet na 10 rocznicę ślubu. Chyba najlepsza kwiaciarnia w Krakowie która realizuje wszystkie prośby klienta :)"

***

"Bukiet był zamawiany na cito. Przybył na czas i był tak piękny, że nie mam słów. Nie wiedziałam, że nie znając jakiejś osoby tak można oddać jej charakter i osobowość w "zwykłym" bukiecie. To pomogło nam przeżyć tę zaskakującą, szokującą, przedwczesną żałobę. Dziękujemy! Ula Kuczyńska i klasa"

***

"Pani Kasiu, Chciałam serdecznie podziękować w imieniu swoim i męża za perfekcyjna organizacje. Pani kompozycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Prawie wszystkie kwiaty zostały zabrane przez gości weselnych:) Pozdrawiam Kasia"All COMMENTS...