Follow us on Facebook

NEWS
 
Dear Customers!
Welcome to our new web site of Internet Florist Katarzynka.
According to higher requirements of our Customers we decided to
modernize our web shop through bothfunctionality and appearance.
Fortunately there are 2 old things – prices and the highest quality
of our service.
We recommend to our Regular Customers to register in system
and using it’s facilitations. We welcome also our New Customers and encourage to friendship with Internet Florist Katarzynka.
 
WELCOME

Our Customers Feedback

"Potwierdzamy - świetne dekoracje oraz bukiety panny młodej i świadkowej, włącznie z dbałością o takie szczegóły, jak porozrzucane liście na stołach w celu dodania jesiennego kolorytu. Aha, no i wydrążone dynie zamiast flakonów zrobiły absolutną furorę:) Polecamy - Asia i Przemek"

***

"Bardzo dziękuję za przepiękną dekorację sali weselnej w Grodkowicach 29 sierpnia 2015. Śliczne bukiety!"

***

"Wysylalem dzisiaj na Urodziny Mojej Zonie kwiaty do Wieliczki.Dotarly o wskazanej godzinie,bukiet przepiekny!Pelen profesjonalizm,bardzo polecam Katarzynke.Dziekuje.Mariusz z Irlandii.1.09.2015"

***

"Super Bukiet na 10 rocznicę ślubu. Chyba najlepsza kwiaciarnia w Krakowie która realizuje wszystkie prośby klienta :)"

***

"Bukiet był zamawiany na cito. Przybył na czas i był tak piękny, że nie mam słów. Nie wiedziałam, że nie znając jakiejś osoby tak można oddać jej charakter i osobowość w "zwykłym" bukiecie. To pomogło nam przeżyć tę zaskakującą, szokującą, przedwczesną żałobę. Dziękujemy! Ula Kuczyńska i klasa"

***

"Pani Kasiu, Chciałam serdecznie podziękować w imieniu swoim i męża za perfekcyjna organizacje. Pani kompozycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Prawie wszystkie kwiaty zostały zabrane przez gości weselnych:) Pozdrawiam Kasia"All COMMENTS...