Dołącz do nas na FB
Komentarze naszych Klientów
"Potwierdzamy - świetne dekoracje oraz bukiety panny młodej i świadkowej, włącznie z dbałością o takie szczegóły, jak porozrzucane liście na stołach w celu dodania jesiennego kolorytu. Aha, no i wydrążone dynie zamiast flakonów zrobiły absolutną furorę:) Polecamy - Asia i Przemek"

***

"Bardzo dziękuję za przepiękną dekorację sali weselnej w Grodkowicach 29 sierpnia 2015. Śliczne bukiety!"

***

"Wysylalem dzisiaj na Urodziny Mojej Zonie kwiaty do Wieliczki.Dotarly o wskazanej godzinie,bukiet przepiekny!Pelen profesjonalizm,bardzo polecam Katarzynke.Dziekuje.Mariusz z Irlandii.1.09.2015"

***

"Super Bukiet na 10 rocznicę ślubu. Chyba najlepsza kwiaciarnia w Krakowie która realizuje wszystkie prośby klienta :)"

***

"Bukiet był zamawiany na cito. Przybył na czas i był tak piękny, że nie mam słów. Nie wiedziałam, że nie znając jakiejś osoby tak można oddać jej charakter i osobowość w "zwykłym" bukiecie. To pomogło nam przeżyć tę zaskakującą, szokującą, przedwczesną żałobę. Dziękujemy! Ula Kuczyńska i klasa"

***

"Pani Kasiu, Chciałam serdecznie podziękować w imieniu swoim i męża za perfekcyjna organizacje. Pani kompozycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Prawie wszystkie kwiaty zostały zabrane przez gości weselnych:) Pozdrawiam Kasia"


                                                                                 

                                               Więcej komentarzy...