Sklep e-Katarzynka

rysunek domu

Wszystko zaczęło się od potrzeby znalezienia dodatkowego zajęcia dla mamy wychowującej dzieci. Padło na kwiaciarnię internetową – zamiłowanie do kwiatów Katarzynka miała od dawna, a sprzedaż internetowa pozwalała na pracę w domu. I tak staliśmy się jedną z pierwszych kwiaciarni internetowych w Krakowie.

Początkowo nieduża ilość zamówień na bukiety pozwalała mężowi połączyć pracę na etacie z dostawami. Z czasem popularność nasza wzrosła. Pojawiły się sezonowe pobyty na rynku w Liszkach, co wzbudzało niechęć konkurencji. I nie ma się czemu dziwić – ceny naszych kwiatów częstokroć są zdecydowanie niższe, niż w kwiaciarniach stacjonarnych.

Obecnie oferujemy pełną obsługę florystyczną, jaką można sobie wymyśleć. W naszej historii mamy dekorację weselną zamku w Kurozwękach (woj. świętokrzyskie), dekoracje bankietów i wesel organizowanych w Kopalni Soli w Wieliczce, a nawet dekorację do samolotu pewnej koronowanej głowy…

Szczycimy się tym, że nasze kwiaty są zawsze świeże. Ponieważ nie posiadamy sklepu stacjonarnego kwiaty są kupowane jedynie pod zamówienie – nie przechowujemy ich nadmiaru w chłodni. A że jesteśmy lokalnymi patriotami – zaopatrujemy się przede wszystkim u lokalnych dostawców.

Przygotowujemy bukiety okolicznościowe – urodzinowe, imieninowe, z okazji Walentynek, Dnia Kobiet, na Dzień Matki; w naszej ofercie znajdą Państwo bukiety z róż, tulipanów lub kwiatów sezonowych. Ponadto przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe, wiązanki na Wszystkich Świętych, stroiki Bożonarodzeniowe i Wielkanocne. Jesteśmy otwarci na zamówienia indywidualne, obsługę florystyczną firm.

Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie e-katarzynka.pl są naszego autorstwa, bądź zostały nam udostępnione przez naszych klientów. Fotografujemy to, co sprzedajemy, nie kupujemy zdjęć z baz internetowych. Dzięki temu nasi klienci widzą rzeczywiste bukiety, dekoracje, czy wieńce pogrzebowe.

Podstawowym terenem działania e-Katarzynki jest miasto Kraków, miasto Wieliczka oraz powiat krakowski. Na terenie tego obszaru jest możliwość wybrania darmowej dostawy. Pozostałe rejony należy konsultować indywidualnie – zarówno w celu potwierdzenia możliwości dostawy, jak i jej ceny.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Mamy nadzieję, że jeśli jest to Państwa pierwszy raz, to nie będzie to ostatni.

Z pozdrowieniami

Zespół e-Katarzynki

Kwiaty na stole

Kwiaty w wazonach

Rysunek twarzy

Dane firmowe

Liszki 194,
32-060 Liszki

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 8:00 - 21:00
Sob. - Nd.: 9:00 - 16:00

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło