Polityka Prywatności

 

1. Właścicielem i administratorem witryny www.e-katarzynka.pl, zwanej dalej Kwiaciarnią, jest firma:
E-Katarzynka Katarzyna Jarosz
Liszki 194
32-060 Liszki
woj. małopolskie
Polska
NIP: 944 184 04 32
REGON: 122860633.

2. Kwiaciarnia jest sklepem internetowym, w którym można dokonać zakupu ogólnie pojętych kwiatów, tj. bukietów, wiązanek, kompozycji itp. oraz drobnych upominków, np. pluszowe misie, pudełka czekoladek, kartki okolicznościowe itd..

3. W celu przeprowadzenia transakcji zakupu od klienta pobierane są następujące dane:
- Imię i Nazwisko, adres, nr telefonu, adres email osoby zamawiającej usługę dostawy, zwanego dalej NADAWCĄ;
- Imię i Nazwisko, adres, nr telefonu osoby, do której adresowana jest przesyłka, zwanej dalej ODBIORCĄ.
Ponadto NADAWCA w procesie dokonywania zamówienia może umieścić wiadomość, tzw. BILECIK, kierowaną do ODBIORCY. Jest to jedyny sposób zakomunikowania ODBIORCY, kto jest NADAWCĄ. Kwiaciarnia nie udziela informacji ODBIORCY ani ustnie, ani pisemnie, ani w żadnej innej formie, na temat danych osobowych NADAWCY.

4. Wszystkie dane pozyskane w procesie zamawiania są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

5. Kwiaciarnia nie przekazuje żadnych danych podmiotom trzecim, chyba, że jest to niezbędne do zrealizowania zamówienia – operatorzy płatności internetowych, inne kwiaciarnie współpracujące z Kwiaciarnią, kurierzy itp. Wówczas przekazywane są jedynie dane niezbędne do jego realizacji.

6. Kwiaciarnia kontaktuje się z NADAWCĄ i ODBIORCĄ wyłącznie w celu realizacji zamówienia drogą mailową, telefonicznie lub osobiście.

7. Jeśli NADAWCA zarejestruje się jako stały klient ma możliwość zarządzania wszystkimi danymi z poziomu zalogowanego profilu – edycja oraz możliwość usunięcia wszelkich wprowadzonych danych.
NADAWCA jednorazowy (bez konta stałego klienta) może zwrócić się do Kwiaciarni drogą mailową, telefonicznie lub osobiście z prośbą o dokonanie zmian bądź usunięcie danych przez siebie podanych.

8. Kwiaciarnia współpracuje z dwoma operatorami płatności internetowych – DOTPAY S.A. oraz PayPal Inc. Za bezpieczeństwo dokonywanych transakcji są odpowiedzialne powyższe serwisy.

9. Do poprawnego działania sklepu serwis korzysta z plików, tzw. ciasteczek (z ang. cookies). Są to drobne pliki tekstowe, niezbędne do poprawnego działania serwisu, umieszczane na komputerze klienta. Zarządzać nimi można poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Pamiętać jednak należy, iż ich ograniczenie lub całkowite zablokowanie może uniemożliwić korzystanie ze sklepu.

10. Wszystkie dane są szyfrowane za pomocą wysoce zaawansowanych algorytmów kryptograficznych. Dostęp do nich jest dodatkowo zabezpieczony hasłami, uniemożliwiając dostęp do nich osobom trzecim.

 

 

Podstawa prawna:

Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182, z późń. zm.).