Nowe produkty

Tulipany Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 1 Komentarz(y)

  Bukiet wykonany z kremowych tulipanow, różowego cymbidium i niebieskiego lnu. Kwiaty ułożone na liściach aspidisri.

  75,00 zł
 • Duży bukiet złożony z margaretek, tulipanów (poza sezonem zastąpione różą), róż i goździków z ciekawymi dodatkami i zielonymi liśćmi.Bukiet mniejszy składa się z 15 kwiatów.Bukiet podstawowy składa się z 25 kwiatów - na życzenie klienta Rafaello gratis.Bukiet ekskluzywny składa się z 35 kwiatów - na życzenie klienta Rafaello lub Ptasie mleczko gratis.

  85,00 zł
 • Bukiet z róż i tulipanów w 2 kolorach. Poza sezonem tuliany zastępujemy goździkami.Bukiet mniejszy składa się z 15 kwiatów.Bukiet podstawowy składa się z 25 kwiatów - na życzenie klienta Rafaello gratis.Bukiet ekskluzywny składa się z 35 kwiatów - na życzenie klienta Rafaello lub Ptasie mleczko gratis.

  85,00 zł
 • Duży bukiet wykonany z margaretki, róż, goździków i tulipanów. W odcieniach czerwieni i różu.Bukiet mniejszy składa się z 15 kwiatów.Bukiet podstawowy składa się z 25 kwiatów - na życzenie klienta Rafaello gratis.Bukiet ekskluzywny składa się z 35 kwiatów - na życzenie klienta Rafaello lub Ptasie mleczko gratis.

  95,00 zł
 • Bukiet w intensywnym kolorze czerwonym z dodatkami fioletu i niebieskiego. Wykonany z róż, mini gerbery, goździków, tulipanów (poza sezonem zastąpionych innymi kwiatami) i irysów

  99,00 zł
 • Bukiet ułożony ze ściśle przylegających do siebie róż, frezji i tulipanów (poza sezonem zastąpionych goździkiem) z delikatnym przybraniem.Bukiet mniejszy składa się z 15 kwiatów.Bukiet podstawowy składa się z 25 kwiatów - na życzenie klienta Rafaello gratis.Bukiet ekskluzywny składa się z 35 kwiatów - na życzenie klienta Rafaello lub Ptasie mleczko gratis.

  99,00 zł
 • Bukiet w miłosnym czerwonym kolorze przygotowany z róż i tulipanów (poza sezonem zastąpionych goździkiem) ze stosownym przybraniem

  105,00 zł
 • Bukiet przygotowany z tulipanów, goździków i róż. Kompozycja składa się z 35 kwiatów. Poza sezone goździki zastępujemy alstromerią.

  120,00 zł
 • Bukiet przygotowany z róż i tulipanów w kolorystyce kremowo - różowo - fioletowej. Bukiet składa sie z 25 kwiatów

  129,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów