O KATARZYNCE


      Witamy na stronie Kwiaciarni Katarzynka. W tym miejscu znajdą Państwo odrobinę informacji na nasz temat.
     Kwiaciarnia Katarzynka istnieje na rynku od czerwca 2010 r. Od samego początku uważamy się za kwiaciarnię inną niż wszystkie - nasze kompozycje powstają tak, by oprócz spełnienia wymagań klienta, podobały się nam. Jeśli coś nam nie...


      Witamy na stronie Kwiaciarni Katarzynka. W tym miejscu znajdą Państwo odrobinę informacji na nasz temat.
     Kwiaciarnia Katarzynka istnieje na rynku od czerwca 2010 r. Od samego początku uważamy się za kwiaciarnię inną niż wszystkie - nasze kompozycje powstają tak, by oprócz spełnienia wymagań klienta, podobały się nam. Jeśli coś nam nie odpowiada, zaczynamy od początku. Nie chodzi o to, by było idealnie. Chodzi o to, by było pięknie.
     Pierwsze kroki stawialiśmy na rynku w Liszkach. To tam znaleźliśmy pierwszych klientów, jak i pierwszą przerażoną konkurencję - a to dlatego, że nasze ceny znacznie odbiegają poziomem od cen w kwiaciarniach stacjonarnych. Cóż, konkurencją się nie przejmujemy, za to cieszymy się zadowoleniem klientów.
     Nasze bukiety w rzeczywistości wyglądają tak, jak na zdjęciach. Nie korzystamy ze sztuczek typu „*cena za wersję, jak na zdjęciu…”. Jeśli coś jest inaczej, to tylko ze względu na sezonowość komponentów. Ale informację o tym staraliśmy się każdorazowo podać w opisach bukietów. Stawiamy na uczciwość wobec Państwa, nie obiecujemy „gruszek na wierzbie”.
   Terenem obsługiwanym przez Kwiaciarnię Katarzynka jest miasto Kraków i powiat krakowski. Na tym obszarze oferujemy m. in. bezpłatną dostawę. Istnieje jednak możliwość zamówienia dostawy na adres spoza tego terenu – w takiej sytuacji prosimy najpierw o kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów. Za dostawę będzie naliczona dodatkowa opłata, a jej wysokość ustalimy indywidualnie. Zawsze jest szansa się dogadać – przykładem mogą być zrealizowane wesela w Kurozwękach (woj. świętokrzyskie) czy w Rzeszowie (woj. podkarpackie).
     Zachęcamy Państwa także do zaglądania na nasz Blog. Choć nie jesteśmy blogerami, mamy nadzieję, że te drobne fotorelacje z realizowanych przez nas projektów, wzbogacone o krótkie opisy, wzbudzą jeszcze większą sympatię do naszej firmy, jak i do nas samych. Bo przecież firma to ludzie.
 
     Jesteśmy tu dla Was – ludzie dla ludzi…
 
Dane firmy:
E-KATARZYNKA Katarzyna Jarosz
Liszki 194
32-060 Liszki
NIP: 944 184 04 32
REGON: 122860633
 
Więcej

O KATARZYNCE W tej kategorii nie ma produktów.